سپیاوب

خدمات سئو

همه چیز راجب خدمات سئو سپیاوب

شما حتی درصورتی که بهترین وب سایت را توسط قوی ترین برنامه نویسان برای خود راه اندازی کرده باشید، بهترین محصولات و خدمات را در آن به مشتری ارائه کنید و حتی پایین ترین قیمت ها را هم برای مشتریان در نظر بگیرید، در صورتی که کاربران فضای مجازی واینترنت شما را نبینند چه بازخوردی می توانید انتظار داشته باشید؟

در واقع نتیجه تمام فعالیت های شما در فضای وب سایتتان، زمانی به ثمر خواهد نشست که کاربران شما را پیدا کنند.

سئو سایت چیست؟خدمات سئو

 پس از طراحی سایت، افزایش بازدید سایت و دیده شدن توسط مخاطبان اصلی ترین فعالیت برای رونق آن کسب و کار به حساب می آید.

سئو وب سایت، به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که داخل و یا بیرون از وب سایت انجام میگردد جهت افزایش رتبه کلمات کلیدی وب سایت و رنک سایت در نتایج جستجو گوگل که در نهایت موجب افزایش بازدید سایت می شود.

بعبارتی دیگر یک سئو کار با پیاده سازی روش هایی هوشمندانه جهت ارتقاء و حفظ جایگاه کلمات کلیدی در جایگاه های بالای گوگل در رقابت با سایت های دیگر است.

موارد اصلی سئو و بهینه سازی سایت

 را به دو دسته می‌توان تقسیم کرد:

  1. خدمات سئو داخلی سایت ON-PAGE-SEO
  2. بهینه سازی خارج از سایت OFF-PAGE-SEO

خدمات سئو

سئو داخلی سایت چیست ؟

 عبارتند از موارد و نکاتی که در داخل خود سایت و محتوای مربوطه انجام میشود که شامل کیفیت طراحی سایت ، محتوای سایت وصد البته نوع کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت است.

بهینه سازی خارج از سایت چیست؟

فعالیت هایی که در خارج از سایت برای معرفی بیشتر سایت و همچنین گرفتن ترافیک و بازدید کننده برای سایت میشود اتلاق میشود. تبلیغات نیز از موارد سئو خارج از سایت به حساب می آید.

سئو دارای سه ویژگی متمایز است که هیچ کدام از روش های تبلیغاتی سنتی که شامل مواردی چون : رادیو، تلویزیون ، تبلیغات محیطی و .. ، از آن برخوردار نمی باشند.

مزایای سئو وب سایت

  • سئو یا بهینه سازی سایت هدفمند است ولی سایر روش های تبلیغاتی اینچنین نیست
  • سئو دارای ماندگاری بالایی است ولی تمامی روشهای تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر موجود نخواهند بود.
  • سئو دارای هزینه های کمتری به نسبت روش های تبلیغاتی نام برده شده است.

برندینگ مناسب توام با افزایش بازدید سایت و بهبود سئو رتبه و رنک الکسا، ورود بازدید کنندگان و تبدیل آنها به مشتریان و در نتیجه رونق بیشتر کسب و کار را رقم میزند. تا زمانی که وب سایت ها وجود دارند می بایست این فرآیند سئو نیز وجود داشته باشد

دلایل نیاز کسب و کارها به خدمات سئو چیست؟

بیش از ۸۵ درصد ورودی بازدید سایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می پذیرد، پس جای هیچ گونه شک و شبهه ای نیست که یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت ، بهبود سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد.

 این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند. یعنی می توانیم امیدوار باشیم بیشتراین بازدید کنندگان قابلیت تبدیل شدن به مشتری واقعی را دارا هستند.

 با توجه به هزینه کمتر بهبود سئو در مقابل سایر راه های بازاریابی و تبلیغات و همچنین بازدهی بالای آن و قابلیت سنجش روند و نتایج کار بطور شفاف، می توان ادعا  کرد بهترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز ، بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است.

هزینه خدمات سئو چگونه محاسبه می شود؟

یکی از اصلی ترین سوالات در خصوص اجرای خدمات سئو این است که قیمت سئو چقدر است و تعرفه خدمات سئو چگونه محاسبه میشود.که البته هر کس با توجه به سلیقه و سبک کار خود، برای آن تعرفه ای مشخص می کند و این بی ثباتی برای مشتریانی که خیلی اطلاعات تخصصی در این زمینه ندارد، آزار دهنده است.

برای محاسبه قیمت سئو، کلمات کلیدی شما مبنای کار هستند و با توجه به اینکه قصد دارید در چه کلمات وعباراتی به جایگاه خوب برسید، هزینه و البته زمان آن مشخص می شود. هزینه خدمات سئو به میزان ترافیک کلمات کلیدی و سختی و راحتی آنها بستگی دارد. هزینه خدمات سئو ممکن است برای کلمات مختلف و همچنین نوع وب سایت ها متفاوت باشد.

منظور از کلمات پررقابت (کلمات سخت) عبارات و کلماتی هستند که تعداد جستجوی آن ها در گوگل بسیار زیاد است و سایت های رتبه بالا، بازدید بسیاری در این عبارات دریافت می کنند. معمولا سایت هایی که در این عبارات رتبه اول را دارند سایت هایی با قدمت و قدرتمندی از نظر اعتبارو محتوا هستند و همچنین به مرحله اعتماد گوگل رسیده اند.

البته در برخی پروژه ها تنها تولید محتوای تخصصی و حرفه ای برای دستیابی به رتبه های بالا، کافی است اما هرچه سطح رقابت وسیع تر و سنگین تر شود، نیاز به بهره گیری از تکنیک های پیشرفته و پر ریسک ترنیز بیشتر می شود.

مهمترین خدمات سئوخدمات سئو

در زیر به برخی از مهمترین خدمات سئو که در پروژه سئو انجام میگردد اشاره شده است:

  • برطرف نمودن مشکلات فنی سایت

قبل از هرگونه فعالیتی ابتدا می بایست زیر ساخت فنی سایت بررسی و مناسب شده و مشکلات فنی وب سایت برطرف گردد. مواردی که بیشتر مورد توجه هستند شامل ( کد نویسی قالب وردپرس، سرعت لود صفحات، ساختار صفحات، نحوه طراحی سایت ، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحات و…) هستند.

  •  تولید و مدیریت محتوا

تولید محتوا در سئو یکی از مهمترین معیارها ست. می بایست برای وب سایت روی کلمات کلیدی مورد نظر، محتوای مناسب تولید نمود. مدیریت محتوا از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می باشد که با راهنمایی تیم سئو بهینه و موثر خواهد شد. درج محتوای سئو شده به همراه کلمات کلیدی مناسب و برقراری لینک های داخلی بجا، از سایر موارد مهم در سئو محتوا خواهد بود.

  •  مدیریت وبلاگ

بخش وبلاگ سایت ها ابزاری قدرتمند هستند که می توانند براحتی و بسادگی محیطی را برای شما فراهم آورند که هر گونه محتوایی را بتوانید براحتی منتشر نمایید. ارتباط برقرار نمودن به مطالب و لینک دهی مناسب از تخصص های یک سئو کار خواهد بود.

  •  فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت هایی که در شبکه های اجتماعی انجام میشود و بازتاب آن به سایت برمیگردد یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت گردد.

  •  ایجاد بک لینک های طبیعی

اینکه صحبت از سایت شما در سایت های دیگر باشد و لینکی به سمت سایت شما اشاره کرده باشد به بک لینک معروف است. اگر چه بک لینک ها کم کم از اعتبارشان کاسته می شود ولی هنوز دارای اعتبارمی باشند .

بک لینک ها باعث انتقال قدرت به وب سایت شده و یا بعبارتی دیگر باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شوند.  اینکه از چه وب سایت هایی بک لینک گرفته شود و از چه وب سایت هایی گرفته نشود از جمله موارد تخصصی است که سئوکار به آن می پردازد.

 ایجاد بک لینک ها می بایست بصورت طبیعی صورت پذیرد در غیر اینصورت می تواند صدمات زیادی به وب سایت وارد نماید.

خدمات سئو 

خدمات سئو سریع

سئو به هیچ عنوان فرآیندی سریع نیست اما در برخی مواقع کسب کار ها به دلیل وجود یک رویداد یا همایش و یا شرایط ویژه در بازارشان نیاز دارند که در سریع ترین زمان به جایگاهی مناسب در موتور های جست و جو دست یابند. در این زمان استفاده از راه های سریعی که خود گوگل قرار داده میتواند چاره کار باشد- ایجاد کمپین های گوگل ادوردز و گوگل ادسنس و کمپین های بازاریابی و ایمیل مارکتینگ از جمله این روش هاست.

مشاوره و آنالیز سئو سایت

برای شروع بهینه سازی سایت باید قدم‌هایی درست و مطمئن برداشت. گام نخست گرفتن مشاوره سئو است

اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق فروش اینترنتی و با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، بهره‌گیری از خدمات سئو حرفه ای بهینه سازی و سئو وب سایت سپیاوب، انتخابی هوشمندانه  در جهت بهبود رتبه الکسا و ورودی گوگل بیشتر برای سایت و وبلاگ شماست.

برای رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان لازم است؟

زمان رسیدن به صفحه اول گوگل براساس میزان جستجو و سختی کلمات کلیدی و همچنین فاکتورهای دیگر برای هر پروژه متفاوت است. در بازه زمانی ۳ ماه می‌توان پیشرفت جایگاه کلمات کلیدی را مشاهده کرد و به طور معمول حداقل ۶ ماه زمان برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز است.

پکیج سئو سپیاوب به چه صورت است؟

سپیاوب پکیج حداقل ۶ ماهه در پروژه سئو در نظر میگیرد و نسبت به سختی و ترافیک کلمات کلیدی شما، پروژه برآورد هزینه شده و پس از توافق قرارداد جاری میگردد.

هزینه های دیگر سئو کدامند؟

پروژه سئو در سپیاوب به این صورت تعریف میشود که هزینه های جداگانه ای که در طول مدت قرارداد نیاز به انجام هستند، با هماهنگی شما و ارائه پیش فاکتور مورد انجام قرار خواهند گرفت – هزینه هایی مانند درج ریپورتاژ، احذ بک لینک ها، کمپین های تبلیغات گوگل مانند گوگل ادوردز و …. در طول مدت قرارداد بصورت دوره ای. اگر سایت شما نیاز به محتوا نیز داشته باشد، هزینه تولید و درج محتوا نیز به آن اضافه میگردد.

سپیاوب برای بهبود سئو روی چه فاکتورهایی کار می‌کند؟

سپیاوب با استفاده از اصول سئو کلاه سفید و تکنیک‌های روز دنیا و بصورت کاملا ارگانیک سایت شما را در سه حوزه سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی بهینه‌سازی می‌کند. نسبت به سایر رقبا این مزیت نیز وجود دارد که علاوه بر کلمات کلیدی اصلی تعیین شده توسط شما، تمامی محتوای دیگر نیز کلمه کلیدی خود را داشته و قدرت سئو و ارتقاء در موتور جستجو گوگل پیدا خواهد کرد

خودم میتوانم سایتم را سئو کنم؟

علم سئو دارای الگوهای رفتاری بسیاری است. این الگوها در عین سادگی دارای پیچیدگی هایی در اجرا هستند که برای انجام صحیح کار می بایست فرد سئو کننده از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد. پس ما پیشنهاد می کنیم که حتما از یک مشاور و سئو کار با تجربه، بمنظور سئو سایت خود استفاده کنید. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات بهینه سازی سایت و SEO با ما تماس بگیرید.

نحوه پرداخت هزینه سئو به چه صورت است؟

بدین گونه است که مبلغ کل توافق شده بابت فرآیند ۶ ماهه ، بین ماه ها تقسیم شده و در اول هر ماه پرداخت میگردد.

سپیاوب

هزینه خدمات سئو سپیاوب

سفارشات سئو ویژه و سریع

توافقی

مخصوص سایت های بزرگ

سایت های پرترافیک

سایت های چند ساله

سئو ویژه

جذب ترافیک و ورودی 

 

 

پکیج ۶ ماهه سئو

۵۰
میلیون تومان

مخصوص سایت های فروشگاهی 

سایت های خدماتی

تازه تاسیس

سئو کلمات اصلی ۱۵ تا ۲۰ عدد

سئو تمامی محصولات موجود

 

 

پکیج ۶ ماهه سئو

۳۰
میلیون تومان

مخصوص سایت های شرکتی 

سایت های شخصی

تازه تاسیس

سئو کلمات اصلی ۵ تا ۱۵ عدد

سئو تمامی محتواهای موجود